OBSERWATORZY

wtorek, 1 stycznia 2013

Nowy Rok- czas sobie coś postanowić ?

Cześć. No to witam Was w nowym roku. Na początku chciałam Wam podziękować za to , że w poprzednim roku mimo mojej bardzo częstej nieobecności i braku systematyczności byliście ze mną na blogu i komentowaliście moje posty.Mimo moich wielu obietnic w niemal każdym poście pisałam notki bardzo rzadko, a jeżeli pojawiał się jakikolwiek post, mimo moich usilnych starań był mało ciekawy i często nie taki taki chciałabym żeby był.No, ale dzisiaj pierwszy dzień Nowego Roku , dla wielu z nas to czas postanowień i wielkich zmian. Niestety bardzo często okazuje się ,że są to tylko słowa puszczone na wiatr, a o noworocznych postanowieniach zapominamy. Czas coś zmienić ?
W poprzednim roku wydarzyło się naprawdę wiele.Dużo dobrego , ale i też wiele złego.Nawiązałam wiele znajomości , o których chciałabym zapomnieć.Poznałam wielu ludzi, których wolałabym nigdy nawet nie zobaczyć. Zaufałam osobom , które z perspektywy czasu okazały się największymi wrogami.No, ale każdy z nas popełnia błędy.Wielu z nich nie da się już naprawić , ale za to z pewnością wielu z nich da się zapobiec.
A więc w przyszłym roku chciałabym skupić się na blogowaniu. Uwielbiam pisać posty i czytać te wspaniałe komentarze, które dają wiele motywacji i sił do działania.Chciałabym również uważniej analizować wszystkie osoby, z którymi nawiązuje jakąkolwiek znajomość.Kolejnym moim postanowieniem jest akceptowanie siebie taką jaką jestem , swoich zalet i wad , chyba , że istnieje wada, którą jestem w stanie naprawić. Chciałabym również pielęgnować te wszystkie piękne przyjaźnie, które udało mi się w moim życiu nawiązać. Uważam ,że moi przyjaciele to wspaniali ludzie.Kocham ich wszystkie wady i zalety.Uwielbiam ich za to ,że po prostu są.
Ostatnim i najważniejszym postanowieniem jest to,aby nie puszczać słów na wiatr, aby realizować wszystkie swoje postanowienia ,a nie tak jak do tej pory tylko mówić i nic nie robić.
Kochani tego wszystkie życzę również Wam w nowym roku. Macie swoje postanowienia na Nowy Rok ?
Mam nadzieję ,że Wasz poprzedni rok był udany i , że obecny  będzie najlepszym w waszym życiu.
Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję za to ,że jesteście.
A.

13 komentarzy:

 1. Świetne podsumowanie :)

  Dzięki ,że wpadłaś do mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne, bardzo inspirujące!

  OdpowiedzUsuń
 3. super blog !

  Obserwuję i liczę na rewanż :)

  Zapraszam Serdecznie http://nikusia1702.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mam, pewnie jak bym zaplanowała to by nie wyszły więc wszystko zostawiam spontanicznie ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog, będę to codziennie zaglądać! Obserwuje i liczę na to samo.
  http://juulka-juulka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowa notka , zapraszaam ♥ http://loo-ooczeek.blogspot.com/2013/01/heej-uhuhuhuu-d.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny post . :)
  Zapraszam do mnie : http://modowyszpital.blogspot.com/ .
  Miło by było gdybyś zaobserwowała odwdzięcze się . :)

  OdpowiedzUsuń
 8. http://i-love-my-style.blogspot.com/,świetny blog obserwuję i będę wpadać tu częściej;)

  OdpowiedzUsuń